Het programma dat u hier kunt bekijken is onder voorbehoud!!
09.00 uur – 13.00 uur Rommelmarkt NH Kerk rondom Het Anker
Vanaf   09.00 uur Verzamelen deelnemers Bodegraven Open &Classic Tourrit ter hoogte van Raadhuisplein
10.00 uur Start Bodegraven Open &Classic Tourrit ter hoogte van Raadhuisplein door Kaaskoningin
10.00 uur -13.00 uur Kaas- en Bloemenshow in het Gemeentehuis

film/dia’s scholen en schoolgebouwen van 1950/1980

Historische Kring tentoonstelling Bruggen en Viaducten

10:00 uur – 16:00 uur Kaas- en Kinderactiviteiten op de Oude Markt: kinderboerderij; hooiberg springkussen, een gezellig terras, kaasrollen en laat je wegen op de evenaar op de Oude Markt en ontvang een echt weegcertificaat

 

–     11.00 uur bezoek kaaskoningin en hofdames

–     10.30 uur en 12.30 uur optreden koor

 

Kinderen kunt een ritje maken op een pony

10.00 uur – 16.00 uur Streek- en Verenigingenmarkt in de Kerkstraat, Brugstraat, Markstraat, Van Tolstraat
10.00 uur – 17.00 uur Braderie in centrum Bodegraven
10.00 uur – 13.00 uur Paardentram rijdt door Bodegraven, route Kerkstraat, Vijverlaan,Oranjelaan,
11.00 uur – 00.00 uur Kermis op Raadhuisplein / Voorplein / Marktstraat
11.00 uur – 16.00 uur Straatentertainment op diverse locaties in het centrum
Vanaf 11.00 uur Verzamelen oude tractoren rondom Rosarium
13.00 uur – 15.00 uur Op de foto met Elsa en Olaf op het Raadshuisplein
13.30   uur – 14.30 uur Kaaskoningin bezoekt Open Podium en Oude Tractoren
13.30 uur – 16.00 uur

 

Diverse optredens op het open podium op het Raadhuisplein

13.35 – 13.55 uur Muziekschool de Wissel

14.00 – 14.20 uur Studio Vivadans

14.25 – 14.45 uur Sportschool Goederaad

14.45 – 15.10 uur Danceprofs Nieuwerbrug

15.15 – 15.30 uur Heres

14.30 uur – 16.00 uur Ringsteken omgeving Vijverlaan en Oude Markt
15.30 uur Kaaskoningin en hofdames bezoeken het ringsteken en reiken de prijzen uit
16.15 uur Kaaskoningin en hofdames bezoeken kaasmuseum
19.00 uur – 00.00 uur Slotfeest Najaarsmarkt op Raadhuisplein en bekendmaking winnaar prijsvraag

19:00 – 19:30 – Maan

19:40 – 20:30 – STOOT!

20:30 – 21:00 – DJ MC Costa + prijsuitreiking winnaar thema 2018

21:00 – 21:30 – Helemaal Hollands

21.30 – 22:00 – Otto Lagerfett

22:00 – 22:45 – STOOT!

22:45 – 23:15 – DJ MC Costa

23:15 – 24:00 – STOOT!

19.30 uur – 00.00 uur Beat Up Festival op het Willemsplein met diverse DJ’s, o.a. Panic en Korsakoff